PQ50/35-3F36
FERROXCUBEFERROXCUBE
PQ50/35-3F36 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PQ50/35-3F36
Fabrikatzaileak / Marka: FERROXCUBE
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE 2PC SET
Fitxak: 1.PQ50/35-3F36.pdf2.PQ50/35-3F36.pdf3.PQ50/35-3F36.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PQ50/35-3F36ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PQ50/35-3F36 fabrikatzailea FERROXCUBE
deskribapena FERRITE CORE 2PC SET Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6762 pcs Datuen fitxa 1.PQ50/35-3F36.pdf2.PQ50/35-3F36.pdf3.PQ50/35-3F36.pdf
Zabalera 32.00mm tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea PQ 50 x 35 Series -
Beste izenak 1779-1220
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material 3F36 Luzera 51.00mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 35.00mm