PQ35/20-3F46
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PQ35/20-3F46
Fabrikatzaileak / Marka: FERROXCUBE
Produktuaren Deskribapena PQ CORES 2PC SET
Fitxak: PQ35/20-3F46.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
110 pcs
  • Mezua
PQ35/20-3F46ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PQ35/20-3F46 fabrikatzailea FERROXCUBE
deskribapena PQ CORES 2PC SET Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 29837 pcs Datuen fitxa PQ35/20-3F46.pdf
Zabalera 26.00mm tolerantzia ±25%
Hornitzaileen gailuen paketea PQ 35 x 20 Series *
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Gutxieneko Core Gurutze-atala (Amin) mm² 163
Material 3F46 Luzera 36.00mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 20.00mm