PQ32/15-3C97
FERROXCUBEFERROXCUBE
PQ32/15-3C97 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PQ32/15-3C97
Fabrikatzaileak / Marka: FERROXCUBE
Produktuaren Deskribapena FERRITE CORE 2PC SET
Fitxak: 1.PQ32/15-3C97.pdf2.PQ32/15-3C97.pdf3.PQ32/15-3C97.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
PQ32/15-3C97ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PQ32/15-3C97 fabrikatzailea FERROXCUBE
deskribapena FERRITE CORE 2PC SET Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 26614 pcs Datuen fitxa 1.PQ32/15-3C97.pdf2.PQ32/15-3C97.pdf3.PQ32/15-3C97.pdf
Zabalera 22.00mm tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea PQ 32 x 15 Series -
Beste izenak 1779-1186
BH4PQ032150010U00S
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material 3C97 Luzera 33.00mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 15.00mm