PLT18/10/2-3F46
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLT18/10/2-3F46
Fabrikatzaileak / Marka: FERROXCUBE
Produktuaren Deskribapena PLANAR E CORES
Fitxak: PLT18/10/2-3F46.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
PLT18/10/2-3F46ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLT18/10/2-3F46 fabrikatzailea FERROXCUBE
deskribapena PLANAR E CORES Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 283430 pcs Datuen fitxa PLT18/10/2-3F46.pdf
Zabalera 10.00mm tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea PLT 18 x 10 x 2 Series *
Material 3F46 Luzera 18.00mm
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera 2.00mm