P30/19-3C90
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: P30/19-3C90
Fabrikatzaileak / Marka: FERROXCUBE
Produktuaren Deskribapena P CORES 2PC SET
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
P30/19-3C90ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia P30/19-3C90 fabrikatzailea FERROXCUBE
deskribapena P CORES 2PC SET Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35005 pcs Datuen fitxa
Zabalera - tolerantzia ±25%
Hornitzaileen gailuen paketea P 30 x 19 Series *
Beste izenak 432202210121
AG3PP03019006U30PS
Gutxieneko Core Gurutze-atala (Amin) mm² 116
Material 3C90 Luzera -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio faktorea (Al) 6.5µH
Altuera 18.80mm Gap Ungapped
Amaitu Uncoated Permeabilitate eraginkorra (μe) 1700
Volumen magnético efectivo (Ve) mm³ 6190 Luzera eraginkorra (le) mm 45.2
Eraginkorra Area (Ae) mm² 137 diametroa 30.00mm
Core mota P Core Factor (ΣI / A) mm1 0.33
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
P3000AA61
P3000AA61
fabrikatzaileak: Hamlin / Littelfuse
deskribapena: SIDACTOR SURGE SUP M. TO220 270V