LXV300-036S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV300-036S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LXV300-036S
Fabrikatzaileak / Marka: Excelsys Technologies Ltd.
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 36V 8.33A
Fitxak: 1.LXV300-036S.pdf2.LXV300-036S.pdf3.LXV300-036S.pdf
  • Mezua
LXV300-036Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LXV300-036S fabrikatzailea Excelsys Technologies Ltd.
deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 36V 8.33A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6298 pcs Datuen fitxa 1.LXV300-036S.pdf2.LXV300-036S.pdf3.LXV300-036S.pdf
pisu 3.4 lbs (1.5kg) Tentsioa - Irteera 36V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 8.82" L x 3.47" W x 1.30" H (224.0mm x 88.0mm x 33.0mm) Series LXV300
balorazio IP67 Energia (Watts) 300W
Beste izenak 633-1074 Tenperatura operatiboa -35°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 94%
dimming - Deskribapen zehatza 8.33A 36V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 8.33A Homologazioak CE, EN, UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LXV300-036SW
LXV300-036SW
fabrikatzaileak: Excelsys Technologies Ltd.
deskribapena: LED DRIVER CV AC/DC 36V 8.33A