LXV150-048S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXV150-048S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LXV150-048S
Fabrikatzaileak / Marka: Excelsys Technologies Ltd.
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 48V 3.13A
Fitxak: 1.LXV150-048S.pdf2.LXV150-048S.pdf3.LXV150-048S.pdf
  • Mezua
LXV150-048Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LXV150-048S fabrikatzailea Excelsys Technologies Ltd.
deskribapena LED DRIVER CV AC/DC 48V 3.13A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5064 pcs Datuen fitxa 1.LXV150-048S.pdf2.LXV150-048S.pdf3.LXV150-048S.pdf
pisu 2.3 lbs (1kg) Tentsioa - Irteera 48V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 264VAC Mota Constant Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 7.84" L x 2.66" W x 1.58" H (199.0mm x 67.5mm x 40.0mm) Series LXV150
balorazio IP67 Energia (Watts) 150W
Beste izenak 633-1060 Tenperatura operatiboa -35°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OCP, OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 93%
dimming - Deskribapen zehatza 3.13A 48V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 3.13A Homologazioak CE, cULus, EN
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LXV150-048SW
LXV150-048SW
fabrikatzaileak: Excelsys Technologies Ltd.
deskribapena: LED DRIVER CV AC/DC 48V 3.13A