LXD75-1050SH
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXD75-1050SH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LXD75-1050SH
Fabrikatzaileak / Marka: Excelsys Technologies Ltd.
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 36-72V 1.05A
Fitxak: LXD75-1050SH.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 783 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 783 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mezua
LXD75-1050SHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LXD75-1050SH fabrikatzailea Excelsys Technologies Ltd.
deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 36-72V 1.05A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 783 pcs Datuen fitxa LXD75-1050SH.pdf
pisu 2.3 lbs (1kg) Tentsioa - Irteera 36 ~ 72 V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 249VAC
Tentsioa - Input (Max) 528VAC Mota Constant Current
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 8.74" L x 3.46" W x 1.54" H (222.0mm x 88.0mm x 39.0mm) Series LXD75H
balorazio IP67 Energia (Watts) 75W
Beste izenak 633-1212
LXD751050SH
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 87%
dimming Analog Deskribapen zehatza 1.05A 36 ~ 72 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 1.05A Homologazioak CE, cULus, EN