LXC30-0830S
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXC30-0830S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LXC30-0830S
Fabrikatzaileak / Marka: Excelsys Technologies Ltd.
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 18-36V 830MA
Fitxak: 1.LXC30-0830S.pdf2.LXC30-0830S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
LXC30-0830Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LXC30-0830S fabrikatzailea Excelsys Technologies Ltd.
deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 18-36V 830MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2708 pcs Datuen fitxa 1.LXC30-0830S.pdf2.LXC30-0830S.pdf
pisu 1.1 lbs (499g) Tentsioa - Irteera 18 ~ 36 V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 264VAC Mota Constant Current
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 6.38" L x 1.67" W x 1.36" H (162.0mm x 42.5mm x 34.5mm) Series LXC30
balorazio IP67 Energia (Watts) 30W
Beste izenak 633-1079 Tenperatura operatiboa -35°C ~ 60°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OVP, SCP Eraginkortasuna 86%
dimming - Deskribapen zehatza 830mA 18 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 830mA Homologazioak CE, cULus, EN