LXC150-0580SH
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXC150-0580SH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LXC150-0580SH
Fabrikatzaileak / Marka: Excelsys Technologies Ltd.
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 129-258V
Fitxak: 1.LXC150-0580SH.pdf2.LXC150-0580SH.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 533 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 533 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mezua
LXC150-0580SHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LXC150-0580SH fabrikatzailea Excelsys Technologies Ltd.
deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 129-258V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 533 pcs Datuen fitxa 1.LXC150-0580SH.pdf2.LXC150-0580SH.pdf
pisu 2.9 lbs (1.3kg) Tentsioa - Irteera 129 ~ 258 V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 249VAC
Tentsioa - Input (Max) 528VAC Mota Constant Current
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 8.74" L x 3.70" W x 1.71" H (222.0mm x 93.9mm x 43.5mm) Series LXC150H
balorazio IP67 Energia (Watts) 150W
Beste izenak 633-1205
LXC1500580SH
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 65°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Ezaugarriak OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 91%
dimming - Deskribapen zehatza 350mA 129 ~ 258 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 350mA Homologazioak CE, CSA, cULus, EN