LXC120-2100SW
Excelsys Technologies Ltd.Excelsys Technologies Ltd.
LXC120-2100SW Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LXC120-2100SW
Fabrikatzaileak / Marka: Excelsys Technologies Ltd.
Produktuaren Deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 34-57V 2.1A
Fitxak: 1.LXC120-2100SW.pdf2.LXC120-2100SW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
LXC120-2100SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LXC120-2100SW fabrikatzailea Excelsys Technologies Ltd.
deskribapena LED DRIVER CC AC/DC 34-57V 2.1A Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1399 pcs Datuen fitxa 1.LXC120-2100SW.pdf2.LXC120-2100SW.pdf
pisu 2.3 lbs (1kg) Tentsioa - Irteera 34 ~ 57 V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Current
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 8.70" L x 2.66" W x 1.46" H (221.0mm x 67.5mm x 37.0mm) Series LXC120
balorazio IP67 Energia (Watts) 120W
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 70°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OVP, SCP
Eraginkortasuna 91% dimming -
Deskribapen zehatza 2.1A 34 ~ 57 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 2.1A