XR46000ESETR
Exar CorporationExar Corporation
Exar Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XR46000ESETR
Fabrikatzaileak / Marka: Exar Corporation
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 600V 1.5A SOT223
Fitxak: 1.XR46000ESETR.pdf2.XR46000ESETR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
XR46000ESETRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XR46000ESETR fabrikatzailea Exar Corporation
deskribapena MOSFET N-CH 600V 1.5A SOT223 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 505767 pcs Datuen fitxa 1.XR46000ESETR.pdf2.XR46000ESETR.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea SOT-223
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 Ohm @ 750mA, 10V
Power Dissipation (Max) 20W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-261-4, TO-261AA Beste izenak 1016-2071-2
IML3160AK-TR
Tenperatura operatiboa 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 170pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 7.5nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V
Deskribapen zehatza N-Channel 600V 1.5A (Tc) 20W (Tc) Surface Mount SOT-223 Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 1.5A (Tc)