SP6201EM5-L
Exar CorporationExar Corporation
SP6201EM5-L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SP6201EM5-L
Fabrikatzaileak / Marka: Exar Corporation
Produktuaren Deskribapena IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5
Fitxak: SP6201EM5-L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
SP6201EM5-Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SP6201EM5-L fabrikatzailea Exar Corporation
deskribapena IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 361173 pcs Datuen fitxa SP6201EM5-L.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 200mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) 6V Tentsioa - Input (Max) 6V
Hornitzaileen gailuen paketea SOT-23-5 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Bulk
Pakete / kasua SC-74A, SOT-753 PSRR 78dB ~ 40dB (100Hz ~ 400Hz)
Irteerako mota Adjustable Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 1016-1199
SP6201EM5L
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 2.5 V ~ 6 V 200mA SOT-23-5 Uneko - Irteera 200mA
Kontrolatzeko eginbideak Enable
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SP619EK-L
SP619EK-L
fabrikatzaileak: Exar Corporation
deskribapena: IC HIGH CURRENT SW SOT23-6
Stockean: 211517 pcs
Deskarga: SP619EK-L.pdf
RFQ
SP6201EM5-G-3-3/TR
SP6201EM5-G-3-3/TR
deskribapena: IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
Stockean: 3290 pcs
Deskarga: SP6201EM5-G-3-3/TR.pdf
RFQ
SP620
SP620
fabrikatzaileak: TPI (Test Products International)
deskribapena: MANOMETER PRESSURE
Deskarga: SP620.pdf
SP6201EM5-L-1-5/MTR
SP6201EM5-L-1-5/MTR
deskribapena: IC REG LINEAR 200MA SOT23-5
Deskarga:
SP6201EM5-L-1-8/MTR
SP6201EM5-L-1-8/MTR
Deskarga:
SP6201EM5-L-1-8/TR
SP6201EM5-L-1-8/TR
deskribapena: IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5
Deskarga: SP6201EM5-L-1-8/TR.pdf
SP6201EM5-L-1-5
SP6201EM5-L-1-5
deskribapena: IC REG LINEAR 1.5V 200MA SOT23-5
Deskarga: SP6201EM5-L-1-5.pdf
SP6201EM5-L-1-5/TR
SP6201EM5-L-1-5/TR
Deskarga: SP6201EM5-L-1-5/TR.pdf
SP619EK-L/TR
SP619EK-L/TR
Deskarga: SP619EK-L/TR.pdf
SP6201EM5-L-1-8
SP6201EM5-L-1-8
Deskarga: SP6201EM5-L-1-8.pdf
SP6200EM5-L-3-0/TR
SP6200EM5-L-3-0/TR
deskribapena: IC REG LINEAR 3V 100MA SOT23-5