11-21/BHC-AP2R1/2T
Everlight ElectronicsEverlight Electronics
Everlight Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 11-21/BHC-AP2R1/2T
Fabrikatzaileak / Marka: Everlight Electronics
Produktuaren Deskribapena LED BLUE CLEAR 1206 SMD
Fitxak: 11-21/BHC-AP2R1/2T.pdf
  • Mezua
11-21/BHC-AP2R1/2Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 11-21/BHC-AP2R1/2T fabrikatzailea Everlight Electronics
deskribapena LED BLUE CLEAR 1206 SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3354 pcs Datuen fitxa 11-21/BHC-AP2R1/2T.pdf
Uhin - gailurra 468nm Uhin - dominatzailea 471nm
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 3.5V Angeluen ikuspegia 60°
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 3.00mm L x 1.50mm W
Series - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3016 Metric) Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Balorazioa 99mcd
Lentearen gardentasuna Clear Lens Style / Tamaina Round with Flat Top, 1.10mm
Lente kolorea Colorless Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera (Max) 1.50mm Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Blue 471nm LED Indication - Discrete 3.5V 1206 (3016 Metric) Uneko - Test 20mA