TNM4-9.5-57-3
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TNM4-9.5-57-3
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena ROUND STANDOFF M4 NYLON 57MM
Fitxak: TNM4-9.5-57-3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
TNM4-9.5-57-3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TNM4-9.5-57-3 fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena ROUND STANDOFF M4 NYLON 57MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21577 pcs Datuen fitxa TNM4-9.5-57-3.pdf
pisu - Mota Round Standoff
Gaika / unthreaded Threaded Series TNSP-MX
Torlojua, haria tamaina M4 ionikoa -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material Nylon, Brass Insert
Luzera - Oro har 3.031" (77.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Generoa Male, Male Ezaugarriak -
Diametroa - Kanpoan 0.374" (9.50mm) Diametroa - Barruan -
Deskribapen zehatza Round Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 2.244" (57.00mm) Natural Kolore Natural
Altuera Batzordearen artean 2.244" (57.00mm)