Essentra Components| Zenbakiaren zenbakia | TCG1-3.300-23 | fabrikatzailea | Essentra Components |
|---|---|---|---|
| deskribapena | TENSION CARD GUIDE 2 GRIP 3.3" | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 78037 pcs | Datuen fitxa | TCG1-3.300-23.pdf |
| Series | TCG | Beste izenak | 21154002 RP777 TCG1-3.300-23-ND TCG13.30023 TCG1330023 |
| Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko | 1/16" (1.6mm) Thick PC Boards | Osagarri mota | Polycarbonate, Snap-In Mount, 3.300" (83.82mm) |