SLP125-187-01
Essentra ComponentsEssentra Components
SLP125-187-01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SLP125-187-01
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena SNAP LOCK PIN 0.267" NYLON NRTL
Fitxak: SLP125-187-01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SLP125-187-01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SLP125-187-01 fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena SNAP LOCK PIN 0.267" NYLON NRTL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 760364 pcs Datuen fitxa SLP125-187-01.pdf
Mota Snap Lock Pin Series SLP125
Erretaula luzera 0.267" (6.78mm) Erreka diametroa 0.120" (3.05mm)
Beste izenak 21124001
SLP-125-187-01
SLP-125-187-01-ND
SLP12518701
Material Nylon
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Hole diametroa 0.125" (3.18mm) 1/8"
Burua altuera - Burua diametroa 0.200" (5.08mm)
Grip erradioa 0.187" (4.75mm) 3/16" Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 0.120" (3.05mm) Snap Lock Pin 0.187" (4.75mm) 3/16" Grip Range Nylon Kolore Natural