SFCBS-M4-14M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
SFCBS-M4-14M-01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SFCBS-M4-14M-01
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena CBS STUD-FIT 14MM STUD FOR 12MM
Fitxak:
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SFCBS-M4-14M-01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SFCBS-M4-14M-01 fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena CBS STUD-FIT 14MM STUD FOR 12MM Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 129963 pcs Datuen fitxa
Laguntza Panel loditasuna 0.062" (1.57mm) 1/16" Hole Diameter laguntza 0.157" (3.99mm)
Series SFCBS Beste izenak 61061004
RPC5020
SFCBS-M4-14M-01-ND
SFCBSM414M01
Muntaketa mota Screw Mount Panelaren lodiera muntatzea -
Zuloaren diametroa muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Material Nylon Luzera - Oro har 0.953" (24.21mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable Mota titularra Snap Lock
Ezaugarriak M4 Thread Deskribapen zehatza Board Support Snap Lock / Screw Mount Nylon 0.551" (14.00mm)
Altuera Batzordearen artean 0.551" (14.00mm)