RLCBSC-12-01
Essentra ComponentsEssentra Components
RLCBSC-12-01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RLCBSC-12-01
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena BRD SPT SNAP LOCK NYLON 12MM
Fitxak: RLCBSC-12-01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RLCBSC-12-01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RLCBSC-12-01 fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena BRD SPT SNAP LOCK NYLON 12MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 292792 pcs Datuen fitxa RLCBSC-12-01.pdf
Laguntza Panel loditasuna 0.063" (1.60mm) Hole Diameter laguntza 0.126" (3.20mm)
Series RLCBSC Beste izenak RLCBSC-12-01-ND
RPC4911
Muntaketa mota Snap Lock Panelaren lodiera muntatzea 0.031" (0.80mm)
Zuloaren diametroa muntatzea 0.213" (5.40mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Nylon Luzera - Oro har -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Mota titularra Snap Lock
Ezaugarriak Locking, Reverse Mounting Deskribapen zehatza Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.472" (12.00mm)
Altuera Batzordearen artean 0.472" (12.00mm)