RKW-8-13-BK-C
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RKW-8-13-BK-C
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena CABLE TIE, HOOK & LOOP W/ SCREW
Fitxak: RKW-8-13-BK-C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RKW-8-13-BK-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RKW-8-13-BK-C fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena CABLE TIE, HOOK & LOOP W/ SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50203 pcs Datuen fitxa RKW-8-13-BK-C.pdf
Wire / Cable Tie Mota Hook and Loop - Tie Zabalera 0.500" (12.70mm)
Trakzio indarra - Series RKW
Packaging Bulk Muntaketa mota Screw Mount, Cross-Cut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Luzera - gutxi gorabehera 13.00" Luzera - Benetakoa 1.083' (330.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Hook and Loop - Tie Black 0.500" (12.70mm) 1.083' (330.00mm) Kolore Black