RKW-12-24-YL
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RKW-12-24-YL
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena KWIK STRAP YELLOW 3/4 X 24"
Fitxak: RKW-12-24-YL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
RKW-12-24-YLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RKW-12-24-YL fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena KWIK STRAP YELLOW 3/4 X 24" Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10489 pcs Datuen fitxa RKW-12-24-YL.pdf
Wire / Cable Tie Mota Hook and Loop - Tie Zabalera 0.750" (19.05mm)
Trakzio indarra - Series RKW
Packaging 100 per Pkg Beste izenak 61049093
RKW12-24-YL
RKW12-24-YL-ND
RKW1224YL
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Material Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Luzera - gutxi gorabehera 24.00" Luzera - Benetakoa 2.000' (609.60mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Hook and Loop - Tie Yellow 0.750" (19.05mm) 2.000' (609.60mm) Kolore Yellow