RKW-12-18-YL
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RKW-12-18-YL
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena CABLE TIE, HOOK & LOOP, YELLOW
Fitxak: RKW-12-18-YL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
RKW-12-18-YLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RKW-12-18-YL fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena CABLE TIE, HOOK & LOOP, YELLOW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14544 pcs Datuen fitxa RKW-12-18-YL.pdf
Wire / Cable Tie Mota Hook and Loop - Tie Zabalera 0.750" (19.05mm)
Trakzio indarra - Series RKW
Packaging 10 per Pkg Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material Polyethylene Hook, Polyamide Loop
Luzera - gutxi gorabehera 18.00" Luzera - Benetakoa 1.500' (457.20mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Hook and Loop - Tie Yellow 0.750" (19.05mm) 1.500' (457.20mm) Kolore Yellow