PSD-18M-19
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSD-18M-19
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena BRD SPT SNAP LOCK REST MNT 18MM
Fitxak: PSD-18M-19.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
PSD-18M-19ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSD-18M-19 fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena BRD SPT SNAP LOCK REST MNT 18MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 280443 pcs Datuen fitxa PSD-18M-19.pdf
Laguntza Panel loditasuna 0.062" (1.57mm) 1/16" Hole Diameter laguntza 0.122" (3.10mm)
Series PSD Muntaketa mota Resting Mount
Panelaren lodiera muntatzea - Zuloaren diametroa muntatzea -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material Nylon
Luzera - Oro har 0.919" (23.35mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Mota titularra Snap Lock Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Board Support Snap Lock / Resting Mount Nylon 0.709" (18.00mm) Altuera Batzordearen artean 0.709" (18.00mm)