GRO025031A
Essentra ComponentsEssentra Components
GRO025031A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GRO025031A
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena GROMMET 0.156" PVC BLACK
Fitxak: 1.GRO025031A.pdf2.GRO025031A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
GRO025031Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GRO025031A fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena GROMMET 0.156" PVC BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 425667 pcs Datuen fitxa 1.GRO025031A.pdf2.GRO025031A.pdf
Series GRO Panel lodiera 0.031" (0.79mm)
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 0.250" (6.35mm) Beste izenak GRO025031A-ND
RPC4098
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Material Poly-Vinyl Chloride (PVC) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Erabilera / Lotutako produktuak erabiltzeko Cable, Wires Ezaugarriak Weather Resistant
Diametroa - Barruan 0.156" (3.96mm) Deskribapen zehatza Circular - 0.250" (6.35mm) Grommet 0.156" (3.96mm) Black