CRLCBSK-2-10-01
Essentra ComponentsEssentra Components
CRLCBSK-2-10-01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CRLCBSK-2-10-01
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena BRD SPT SNAP LOCK NYLON 10MM
Fitxak: CRLCBSK-2-10-01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CRLCBSK-2-10-01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CRLCBSK-2-10-01 fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena BRD SPT SNAP LOCK NYLON 10MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 106588 pcs Datuen fitxa CRLCBSK-2-10-01.pdf
Laguntza Panel loditasuna 0.063" (1.60mm) Hole Diameter laguntza 0.157" (3.99mm)
Series CRLCBSK-2 Beste izenak 61183031
CRLCBSK-2-10-01-ND
CRLCBSK21001
RPC2240
Muntaketa mota Snap Lock Panelaren lodiera muntatzea 0.039" ~ 0.063" (1.00mm ~ 1.60mm)
Zuloaren diametroa muntatzea 0.213" (5.40mm) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Material Nylon Luzera - Oro har 0.744" (18.90mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Mota titularra Snap Lock
Ezaugarriak Locking, Reverse Mounting Deskribapen zehatza Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.394" (10.00mm)
Altuera Batzordearen artean 0.394" (10.00mm)