BR1-226-01BK
Essentra ComponentsEssentra Components
BR1-226-01BK Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BR1-226-01BK
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena BARBED FASTENR 0.226 1000 PCS
Fitxak: BR1-226-01BK.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
BR1-226-01BKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BR1-226-01BK fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena BARBED FASTENR 0.226 1000 PCS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 307406 pcs Datuen fitxa BR1-226-01BK.pdf
Mota Barbed Fastener (2 Piece) Series BR
Erretaula luzera 0.226" (5.74mm) Erreka diametroa -
Beste izenak BR1-226-01BK-ND
RPC3531
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Nylon Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Hole diametroa 0.281" (7.14mm) Burua altuera 0.093" (2.36mm)
Burua diametroa 0.750" (19.05mm) 3/4" Grip erradioa 0.235" ~ 0.297" (5.97mm ~ 7.54mm)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Barbed Fastener (2 Piece) 0.235" ~ 0.297" (5.97mm ~ 7.54mm) Grip Range Nylon