AFMP080A
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AFMP080A
Fabrikatzaileak / Marka: Essentra Components
Produktuaren Deskribapena FOOT CYLINDRICAL 3.15" DIA BLACK
Fitxak: AFMP080A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
AFMP080Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AFMP080A fabrikatzailea Essentra Components
deskribapena FOOT CYLINDRICAL 3.15" DIA BLACK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19719 pcs Datuen fitxa AFMP080A.pdf
Mota Foot Lodiera -
Tamaina / dimentsioa 3.150" Dia (80.00mm) forma Cylindrical, Tapered
Series AFM Muntaketa mota Threaded Stud
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Material Nylon
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Gogortasuna -
inprimakia Individual Pieces Deskribapen zehatza Foot Cylindrical, Tapered 3.150" Dia (80.00mm) Nylon Black
Kolore Black
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
AFM907NT1
AFM907NT1
fabrikatzaileak: NXP Semiconductors / Freescale
deskribapena: RF MOSFET LDMOS 7.5V 10-DFN
Stockean: 70848 pcs
Deskarga:
RFQ
AFMP050A
AFMP050A
fabrikatzaileak: Essentra Components
deskribapena: FOOT CYLINDRICAL 1.97" DIA BLACK