B39262B8032P810
Epcos / RF360Epcos / RF360
Epcos / RF360
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B39262B8032P810
Fabrikatzaileak / Marka: Epcos / RF360
Produktuaren Deskribapena RF DIPLEXER 2.535/2.655GHZ 9SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
B39262B8032P810ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B39262B8032P810 fabrikatzailea Epcos / RF360
deskribapena RF DIPLEXER 2.535/2.655GHZ 9SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 55680 pcs Datuen fitxa
Series - Return Loss (Behe Band / High Band) -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 9-SMD, No Lead
Beste izenak B39262-B8032-P810
B39262B8032P810TR
Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2A (4 Weeks) Behe Bandeko Atenuazioa (min / max dB) 48dB / 54dB
Bandera altua ateratzeko (min / max dB) 38dB / 43dB Maiztasun banda (behe / altuera) 2.5GHz ~ 2.57GHz / 2.62GHz ~ 2.69GHz
Deskribapen zehatza RF Diplexor 2.5GHz ~ 2.57GHz / 2.62GHz ~ 2.69GHz 9-SMD, No Lead