TS3003ITD1033
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TS3003ITD1033
Fabrikatzaileak / Marka: Energy Micro (Silicon Labs)
Produktuaren Deskribapena IC OSCILLATOR/TIMER 10TDFN
Fitxak: TS3003ITD1033.pdf
  • Mezua
TS3003ITD1033ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TS3003ITD1033 fabrikatzailea Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena IC OSCILLATOR/TIMER 10TDFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4159 pcs Datuen fitxa TS3003ITD1033.pdf
Tentsioa - hornidura 1.55 V ~ 5.25 V Mota Oscillator, Silicon
Hornitzaileen gailuen paketea 10-TDFN (3x3) Series NanoWatt Analog™
Packaging Strip Pakete / kasua 10-WFDFN Exposed Pad
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Frequency 10kHz ~ 300kHz Deskribapen zehatza Oscillator, Silicon IC 10kHz ~ 300kHz 10-TDFN (3x3)
Egungo hornidura 4.5µA Diruz -
Oinarriaren zati kopurua TS3003
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TS30041-M025QFNR
TS30041-M025QFNR
fabrikatzaileak: Semtech
deskribapena: IC REG BUCK 2.5V 1A SYNC 16-VQFN