SL23EP08SC-1
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
SL23EP08SC-1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SL23EP08SC-1
Fabrikatzaileak / Marka: Energy Micro (Silicon Labs)
Produktuaren Deskribapena IC BUFFER 220MHZ 8CH 3.3V 16SOIC
Fitxak: SL23EP08SC-1.pdf
  • Mezua
SL23EP08SC-1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SL23EP08SC-1 fabrikatzailea Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena IC BUFFER 220MHZ 8CH 3.3V 16SOIC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2740 pcs Datuen fitxa SL23EP08SC-1.pdf
Tentsioa - hornidura 2.3 V ~ 3.6 V Hornitzaileen gailuen paketea 16-SOIC
Series - Ratio - Input: Irteera 1:9
Packaging Tube Pakete / kasua 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes with Bypass Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrerako Clock
Maiztasuna - Geh 220MHz Bereizgailua / biderkatzailea Yes/Yes