AMW136-3.3.2R
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: AMW136-3.3.2R
Fabrikatzaileak / Marka: Energy Micro (Silicon Labs)
Produktuaren Deskribapena B/G/N WI-FI MODULE, 100MHZ CORE
Fitxak: AMW136-3.3.2R.pdf
RoHs egoera RoHS betetzea
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
AMW136-3.3.2Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia AMW136-3.3.2R fabrikatzailea Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena B/G/N WI-FI MODULE, 100MHZ CORE Lead Free Status / RoHS egoera RoHS betetzea
Kopurua eskuragarri 5791 pcs Datuen fitxa AMW136-3.3.2R.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Series -
Serieko interfazeak SPI, UART sentikortasuna -94dBm
RoHS egoera RoHS Compliant RF Familia / Estandarra WiFi
protokoloa 802.11b/g/n Energia - Irteera 18dBm
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Module
Beste izenak 336-4237-2
AMW136-3.3.2R-ND
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Modulazio - Memoria Tamaina 1MB Flash
Frequency 2.4GHz Datu-tasa 54Mbps
Uneko - igortzea 11.4mA Oraina - Harrera 5.7mA