591EB148M500DGR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 591EB148M500DGR
Fabrikatzaileak / Marka: Energy Micro (Silicon Labs)
Produktuaren Deskribapena SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Fitxak: 591EB148M500DGR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
591EB148M500DGRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 591EB148M500DGR fabrikatzailea Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 17086 pcs Datuen fitxa 591EB148M500DGR.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series Si591
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 148.5MHz Deskribapen zehatza 148.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 125mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 75mA