515BBA148M350AAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 515BBA148M350AAG
Fabrikatzaileak / Marka: Energy Micro (Silicon Labs)
Produktuaren Deskribapena VCXO; DIFF/SE; SINGLE FREQ; 0.1-
Fitxak: 515BBA148M350AAG.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
515BBA148M350AAGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 515BBA148M350AAG fabrikatzailea Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena VCXO; DIFF/SE; SINGLE FREQ; 0.1- Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 11921 pcs Datuen fitxa 515BBA148M350AAG.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota VCXO
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series Si515
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Frequency 148.35MHz Deskribapen zehatza 148.35MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 26mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 22mA
Base erresonatzailea Crystal Absolute Pull Range (APR) ±80ppm