511BBA166M700BAGR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 511BBA166M700BAGR
Fabrikatzaileak / Marka: Energy Micro (Silicon Labs)
Produktuaren Deskribapena SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1
Fitxak: 511BBA166M700BAGR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
511BBA166M700BAGRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 511BBA166M700BAGR fabrikatzailea Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 1 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 29547 pcs Datuen fitxa 511BBA166M700BAGR.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series Si511
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.050" (1.28mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 166.7MHz Deskribapen zehatza 166.7MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 23mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 18mA