510CCA2M04800BAGR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 510CCA2M04800BAGR
Fabrikatzaileak / Marka: Energy Micro (Silicon Labs)
Produktuaren Deskribapena SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 2 (O
Fitxak: 510CCA2M04800BAGR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
510CCA2M04800BAGRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 510CCA2M04800BAGR fabrikatzailea Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena SINGLE FREQUENCY XO, OE PIN 2 (O Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 34615 pcs Datuen fitxa 510CCA2M04800BAGR.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series Si510
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Altuera - Eserita (Max) 0.050" (1.28mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Frequency 2.048MHz Deskribapen zehatza 2.048MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 26mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 18mA