501JCAM032768CAGR
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
501JCAM032768CAGR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 501JCAM032768CAGR
Fabrikatzaileak / Marka: Energy Micro (Silicon Labs)
Produktuaren Deskribapena OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Fitxak:
  • Mezua
501JCAM032768CAGRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 501JCAM032768CAGR fabrikatzailea Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6796 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota CMEMS®
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series Si501
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm Frequency 32.768kHz
Deskribapen zehatza 32.768kHz CMEMS® LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 4.9mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.9mA Base erresonatzailea MEMS