501HCAM032768CAF
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
501HCAM032768CAF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 501HCAM032768CAF
Fabrikatzaileak / Marka: Energy Micro (Silicon Labs)
Produktuaren Deskribapena OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Fitxak:
  • Mezua
501HCAM032768CAFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 501HCAM032768CAF fabrikatzailea Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3890 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 1.7 V ~ 3.6 V Mota CMEMS®
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series Si501
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera LVCMOS
Beste izenak 336-2864 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Frequency 32.768kHz Deskribapen zehatza 32.768kHz CMEMS® LVCMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 4.9mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 4.9mA