500SAAC25M6000ACF
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 500SAAC25M6000ACF
Fabrikatzaileak / Marka: Energy Micro (Silicon Labs)
Produktuaren Deskribapena SILICON OSC; SINGLE-ENDED; 0.9-2
Fitxak: 500SAAC25M6000ACF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
500SAAC25M6000ACFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 500SAAC25M6000ACF fabrikatzailea Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena SILICON OSC; SINGLE-ENDED; 0.9-2 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 131997 pcs Datuen fitxa 500SAAC25M6000ACF.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) Series Si500S
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 4-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 25.6MHz Deskribapen zehatza 25.6MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 24mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 1.9mA