500DFAC33M0000ACF
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 500DFAC33M0000ACF
Fabrikatzaileak / Marka: Energy Micro (Silicon Labs)
Produktuaren Deskribapena SILICON OSC; DIFF; 0.9-200 MHZ
Fitxak: 500DFAC33M0000ACF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
500DFAC33M0000ACFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 500DFAC33M0000ACF fabrikatzailea Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena SILICON OSC; DIFF; 0.9-200 MHZ Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 103638 pcs Datuen fitxa 500DFAC33M0000ACF.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) Series Si500D
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera CMOS
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Standby (Power Down) Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 33MHz Deskribapen zehatza 33MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 36mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 1.9mA