500DAAA74M2500ACF
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
Energy Micro (Silicon Labs)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 500DAAA74M2500ACF
Fabrikatzaileak / Marka: Energy Micro (Silicon Labs)
Produktuaren Deskribapena SILICON OSC; DIFF; 0.9-200 MHZ
Fitxak: 500DAAA74M2500ACF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
500DAAA74M2500ACFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 500DAAA74M2500ACF fabrikatzailea Energy Micro (Silicon Labs)
deskribapena SILICON OSC; DIFF; 0.9-200 MHZ Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 114735 pcs Datuen fitxa 500DAAA74M2500ACF.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) Series Si500D
balorazio - Packaging Strip
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 74.25MHz Deskribapen zehatza 74.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 36mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 10.7mA