ZPY30-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
ZPY30-TAP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZPY30-TAP
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 30V 1.3W DO41
Fitxak: ZPY30-TAP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ZPY30-TAPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZPY30-TAP fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE ZENER 30V 1.3W DO41 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1512314 pcs Datuen fitxa ZPY30-TAP.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 30V tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea DO-41 Series Automotive, AEC-Q101
Energia - Max 1.3W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial Beste izenak ZPY30-TAP-ND
ZPY30-TAPGITB
ZPY30TAP
Tenperatura operatiboa 175°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 10 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 30V 1.3W ±5% Through Hole DO-41
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 22.5V