ZPY15-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
ZPY15-TAP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZPY15-TAP
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 15V 1.3W DO41
Fitxak: ZPY15-TAP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
ZPY15-TAPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZPY15-TAP fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE ZENER 15V 1.3W DO41 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1475613 pcs Datuen fitxa ZPY15-TAP.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 15V tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea DO-41 Series Automotive, AEC-Q101
Energia - Max 1.3W Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial Beste izenak ZPY15-TAP-ND
ZPY15-TAPGITB
ZPY15TAP
Tenperatura operatiboa 175°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 4 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 15V 1.3W ±5% Through Hole DO-41
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 11V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ZPY12-TR
ZPY12-TR
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: DIODE ZENER 12V 1.3W DO41
Stockean: 1316049 pcs
Deskarga: ZPY12-TR.pdf
RFQ
ZPY11A
ZPY11A
fabrikatzaileak: Carlo Gavazzi
deskribapena: RELAY SOCKET 11 POS CHASSIS MT