ZPY10-TAP
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
ZPY10-TAP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ZPY10-TAP
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE ZENER 10V 1.3W DO41
Fitxak: ZPY10-TAP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ZPY10-TAPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ZPY10-TAP fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE ZENER 10V 1.3W DO41 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 262934 pcs Datuen fitxa ZPY10-TAP.pdf
Tentsioa - Zener (Izena) (Vz) 10V tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea DO-41 Series Automotive, AEC-Q101
Energia - Max 1.3W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-204AL, DO-41, Axial Beste izenak ZPY10-TAPGICT
Tenperatura operatiboa 175°C Muntaketa mota Through Hole
Inpedantzia (Max) (Zzt) 2 Ohms Deskribapen zehatza Zener Diode 10V 1.3W ±5% Through Hole DO-41
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 500nA @ 7.5V
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ZPY13-TAP
ZPY13-TAP
fabrikatzaileak: Vishay Semiconductor Diodes Division
deskribapena: DIODE ZENER 13V 1.3W DO41
Stockean: 2153919 pcs
Deskarga: ZPY13-TAP.pdf
RFQ
ZPY13-TR
ZPY13-TR
Stockean: 2161010 pcs
Deskarga: ZPY13-TR.pdf
RFQ
ZPY11A
ZPY11A
fabrikatzaileak: Carlo Gavazzi
deskribapena: RELAY SOCKET 11 POS CHASSIS MT
Deskarga: ZPY11A.pdf
ZPY14A
ZPY14A
fabrikatzaileak: Carlo Gavazzi
deskribapena: RELAY SOCKET 14 POS CHASSIS MT