VS-ST110S12P2VPBF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
Electro-Films (EFI) / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-ST110S12P2VPBF
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena SCR 1200V 175A TO-94
Fitxak: VS-ST110S12P2VPBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
VS-ST110S12P2VPBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-ST110S12P2VPBF fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena SCR 1200V 175A TO-94 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1427 pcs Datuen fitxa VS-ST110S12P2VPBF.pdf
Tentsioa - Estatuko (Vtm) (Max) 1.52V Tentsioa - Off egoera 1.2kV
Tentsioa - Gate Trigger (Vgt) (Max) 3V Hornitzaileen gailuen paketea TO-209AC (TO-94)
Series - SCR mota Standard Recovery
Packaging Bulk Pakete / kasua TO-209AC, TO-94-4, Stud
Beste izenak VSST110S12P2VPBF Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Chassis, Stud Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza SCR 1.2kV 175A Standard Recovery Chassis, Stud Mount TO-209AC (TO-94)
Oraingoan - Estatukoan (It (RMS)) (Max) 175A Oraingoan - Estatukoan (It (AV)) (Max) 110A
Uneko - Off State (Max) 20mA Oraingoan - Surge 50, 60Hz (Itsm) ez den per. 2270A, 2380A
Uneko - Eutsi (Ih) (Max) 600mA Uneko - Gate Trigger (Igt) (Max) 150mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VS-ST110S12P2V
VS-ST110S12P2V
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: SCR 1200V 175A TO-94