VS-20TQ035PBF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VS-20TQ035PBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-20TQ035PBF
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 35V 20A TO220AC
Fitxak: 1.VS-20TQ035PBF.pdf2.VS-20TQ035PBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
VS-20TQ035PBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-20TQ035PBF fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE SCHOTTKY 35V 20A TO220AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38201 pcs Datuen fitxa 1.VS-20TQ035PBF.pdf2.VS-20TQ035PBF.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 570mV @ 20A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AC Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-2 Beste izenak *20TQ035PBF
20TQ035PBF
VS-20TQ035PBF-ND
VS20TQ035PBF
VS20TQ035PBF-ND
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 150°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 35V 20A Through Hole TO-220AC
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2.7mA @ 35V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 20A