VS-18TQ035PBF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VS-18TQ035PBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-18TQ035PBF
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE SCHOTTKY 35V 18A TO220AC
Fitxak: 1.VS-18TQ035PBF.pdf2.VS-18TQ035PBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
VS-18TQ035PBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-18TQ035PBF fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE SCHOTTKY 35V 18A TO220AC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77022 pcs Datuen fitxa 1.VS-18TQ035PBF.pdf2.VS-18TQ035PBF.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 600mV @ 18A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AC Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-2 Beste izenak *18TQ035PBF
18TQ035PBF
18TQ035PBF-ND
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Deskribapen zehatza Diode Schottky 35V 18A Through Hole TO-220AC
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 2.5mA @ 35V Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) 18A