VS-12CTQ035PBF
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VS-12CTQ035PBF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VS-12CTQ035PBF
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO220AB
Fitxak: 1.VS-12CTQ035PBF.pdf2.VS-12CTQ035PBF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
VS-12CTQ035PBFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VS-12CTQ035PBF fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena DIODE ARRAY SCHOTTKY 35V TO220AB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101047 pcs Datuen fitxa 1.VS-12CTQ035PBF.pdf2.VS-12CTQ035PBF.pdf
Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 600mV @ 6A Tentsioa - DC alderantzikatua (Vr) (Max) 35V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220AB Abiadura Fast Recovery = 200mA (Io)
Series - Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Beste izenak *12CTQ035PBF
12CTQ035PBF
VS-12CTQ035PBF-ND
VS12CTQ035PBF
VS12CTQ035PBF-ND
Tenperatura operatiboa - Junction -55°C ~ 175°C Muntaketa mota Through Hole
Diode mota Schottky Diode konfigurazioa 1 Pair Common Cathode
Deskribapen zehatza Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 35V 6A Through Hole TO-220-3 Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 800µA @ 35V
Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 6A Oinarriaren zati kopurua 12CTQ035