VJ0805D331MXPAT
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0805D331MXPAT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VJ0805D331MXPAT
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 0805
Fitxak: VJ0805D331MXPAT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
VJ0805D331MXPATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VJ0805D331MXPAT fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 330PF 250V C0G/NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 325040 pcs Datuen fitxa VJ0805D331MXPAT.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.057" (1.45mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series VJ HIFREQ
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 330pF ±20% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency