VJ0805D331MLCAR
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
VJ0805D331MLCAR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VJ0805D331MLCAR
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena CAP CER 330PF 200V NP0 0805
Fitxak: VJ0805D331MLCAR.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
VJ0805D331MLCARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VJ0805D331MLCAR fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena CAP CER 330PF 200V NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 380060 pcs Datuen fitxa VJ0805D331MLCAR.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) 0.057" (1.45mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Series VJ HIFREQ
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 330pF ±20% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 330pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency