TPSMP33HE3/84A
Electro-Films (EFI) / VishayElectro-Films (EFI) / Vishay
TPSMP33HE3/84A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPSMP33HE3/84A
Fabrikatzaileak / Marka: Electro-Films (EFI) / Vishay
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 26.8V 47.7V DO220AA
Fitxak: TPSMP33HE3/84A.pdf
  • Mezua
TPSMP33HE3/84Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPSMP33HE3/84A fabrikatzailea Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena TVS DIODE 26.8V 47.7V DO220AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4910 pcs Datuen fitxa TPSMP33HE3/84A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 26.8V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 47.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 29.7V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-220AA (SMP)
Series Automotive, AEC-Q101, PAR®, eSMP® Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-220AA Tenperatura operatiboa -65°C ~ 185°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.4A
Edukiera @ maiztasuna - eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TPSMP36-E3/84A
TPSMP36-E3/84A
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 29.1V 52V DO220AA
Stockean: 6254 pcs
Deskarga: TPSMP36-E3/84A.pdf
RFQ
TPSMP33AHM3_A/H
TPSMP33AHM3_A/H
deskribapena: TVS DIODE 28.2V 45.7V DO220AA